Wygodna bluza w zimowo-wiosennym zestawieniu!

s_fot_1-a

Witam po długiej przerwie! Zaniedbanie bloga to efekt braku czasu, na który narzekam, a może po prostu  złej jego organizacji 😉 Muszę jednak nad tym zapanować, więc w planach wiele nowych wpisów.

Ostatni okres w moim życiu to rozterki wokół wykańczania domu, w pośpiechu nie ma zbytnio głowy do wybierania z szafy przemyślanych kompozycji. Dlatego coraz częściej towarzyszą mi na co dzień bluzy, które są naprawdę super sprawą, zwłaszcza kiedy na budowie trzeba się czasem trochę poruszać. Nie, nie, to jeszcze nie jest okres kiedy zaległam na kanapie w dresie, wręcz przeciwnie. Z uwagi na tryb życia potrzebowałam po prostu czegoś wygodniejszego niż koronkowa bluzka bądź elegancka koszula, które były kiedyś znacznie częściej w moich zestawieniach. Mam nadzieję, że to okres przejściowy, bo czasem tęsknię za tą elegancją i szpilkami 😉 Bluzy oczywiście wyśmienicie wpisują się w ten elegancki styl, więc na pewno się przydadzą i na pewno pojawi się taki zestaw w przyszłości na moim blogu!

Pogoda chyba jakby zapomniała, że już czas na wiosnę, dlatego w prezentowanym zestawieniu pojawia się płaszcz. Kupiony kilka sezonów temu sprawdza się nadal bardzo dobrze nawet w wydaniu sportowym. Bez czapki ciężko się obyć w tak wietrzne dni jak ostatnio. Ja wybrałam czapkę z działu męskiego kolekcji H&M. Od lat nie mogłam się przekonać do czapek, bo tuż po ich zdjęciu moje włosy wyglądały jakby ktoś głaskał je godzinami dociskając do skóry głowy. Potrzebowałam zatem dość luźnej czapki, która nie uklepie mojej fryzury, a to niestety przysporzyło mi problemów w znalezieniu czegoś odpowiedniego. Ostatnio jednak trafiłam na tę czapkę poszukując szarej zwykłej, prostej czapki – bo w kolekcjach damskich też nie było to takie oczywiste. Upolowana przeze mnie czapka jest dość luźna, lekka, ale na szczęście przy tym wystarczająco ciepła. Moja strategia na poszukiwania elementów garderoby w dziale męskim sprawdza się dość często 😉

s_fot_1
s_fot_2
s_fot_3
s_fot_0

płaszcz – H&M
czapka – H&M
bluza – H&M
jeansy – ZARA
torebka – ZARA
buty – Adidas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *